Neden NN Hayat ve Emeklilik?

​​Size sunacaklarımız ; 

Oryantasyon Eğitimi: Aramıza katılan tüm yeni çalışanlarımız, kapsamlı bir iş başı eğitimi programına katılmaktadırlar; bu program size, kısa bir süre içinde şirketimizle ilgili bilgi edinme fırsatı sunar.

Kişisel Gelişim Planı: Gerekli iş/sektör bilgi seviyesini muhafaza etmenizi ve hem mevcut, hem de bir sonraki pozisyonunuz için “teknik becerilerinizi” ve “yetkinliklerinizi” geliştirmenizi temin eder. 

Performans Değerlendirme ve Ödüllendirme: Bireysel performans, şirket hedef ve öncelikleri ile bağlantılıdır. Performansa dayalı ücretlendirme paketi de, ödüllendirme kapsamında yer almaktadır.

Bilgi Paylaşımı: Tüm çalışanlara yönelik iç bültenler ve iletişim toplantıları ile çift yönlü iletişim fırsatları teşvik edilmektedir. 

Liderlik Geliştirme: Liderlerimizi, yetenekli ve kendini işine adamış çalışanlarımız arasından yetiştirmenin yanı sıra, yenilikçi yaklaşımlar getirmek suretiyle şirketimizi daha da büyütmemize yardımcı olmak üzere, diğer şirketlerden, sektörde tecrübeli kişileri de bizlerle çalışmaya teşvik ediyoruz.

Rotasyon Fırsatları: Açık pozisyonlar, öncelikle şirket içinde ilan edilir. En etkili öğrenme yolunun “uygulamak” olduğu bilinciyle, çalışanlarımıza hem kendilerini geliştirme, hem de geleceğin liderlerini yetiştirebilmek için deneyim çeşitliliklerini artırma imkanı sunarız.  

Sürekli İyileştirme Girişimleri: İklim anketlerimiz personel bağlılık ve memnuniyetini ölçerek, bizlere, iyileştirme faaliyetlerinin tanımlanmasında yardımcı olmaktadır.

Uluslararası imkanlar: Yurtdışından ülkemize gelip, değişik seviyelerde görev yapan çalışanlarımızın yanı sıra, aynı zamanda yetenekli ve uygun durumdaki çalışanlarımıza, NN Grubu bünyesinde kısa ve uzun dönemli uluslararası fırsatlar sunuyoruz. 

Çeşitlilik: Çeşitliliğin sadece, farklı ırk, etnik köken, cinsiyet, yaş, cinsel eğilim, fiziksel beceri, dini inanç ve şahsi felsefelere mensup kişiler istihdam etmekten ibaret olmadığının bilincindeyiz. Çeşitlilik, farklılıklarımızı kucaklayan, bunlara saygı duyan ve bunlardan fayda sağlayan, kapsamlı bir kültür yaratılması ile ilgili bir olgudur. 

Sosyal Faaliyetler: Ekip çalışmasını teşvik etmek, ancak daha da önemlisi eğlenmek için, özel günlerde düzenlenen kutlamalar ve yıllık şirket toplantılarımız gibi, farklı sosyal etkinliklerimiz mevcuttur.

Çalışanlarımızın Şirket hakkındaki görüşleri: 

SEVİNÇ ENER - Spark Lab Coordinator

Hayatımda hiçbir zaman bir sigorta şirketinde çalışacağım aklıma gelmezdi, bazı kişilerin bunu okurken benzer fikirlerde olabileceklerini tahmin ediyorum. Sektöre karşı özel bir ilgim yoktu… Ta ki NN Hayat ve Emeklilik’le tanışıncaya kadar… Demek ki gerçekten de büyük konuşmamak gerekiyormuş.

NN Grubu ve NN Hayat ve Emeklilik, cana yakın, güler yüzlü, yardımsever insanların özverili bir şekilde çalıştığı bir organizasyon. NN, çalışanlarına gerçek anlamda değer verdiğini hissettiriyor ve hayatımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz iş yaşamında bizlere bir aile ortamı sunuyor. Ben de kendi adıma bu ailenin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum.

AYHAN GÜRSOY – Bilgi ve İletişim Teknolojileri

Profesyonel ve kurumsal bir ortamda sürekli kendini geliştiren ve yenileyen bir ekibin üyesi olmaktan gurur duymaktayım.

FATİH SUBAŞILAR  – Fon ve Takas Operasyonları

Profesyonellik çerçevesi içinde insana saygı unsurunu ön planda tutarak her konuda liderliği hedefleyen bir şirkette, imza atılan başarıların bir parçası olmak çok gurur verici.

BÜLENT ERGİN – Müşteri İletişim Merkezi

Bir iş yeri düşünün ki; önerilerinize değer veriliyor. Spor yapmanız ve sanatla uğraşmanız için teşvik ediliyor. İşinizi sahiplendiğiniz, eğlenceli ve başarılı bir iş ortamı sunuluyor. Bir iş yeri düşünün ki; sabahları işe gitmek için uyandığınızda, yüzünüzde bir gülümseme oluşuyor...

​​

Hesaplama Araçları

İyi Yaşa Hayat Sigortası Prim Hesaplama

Hesaplamaya Başla

Eğitimmatik

Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç